Kniha návštěv

Datum: 07.12.2011

Vložil: Jana

Titulek: porodní bedna

Na vaších stránkách jsem viděla foto krásné porodní bedny,mohl by jste mi prosím napsat jaké by měly být rozměry té bedny? děkuji Jana Holubová

Datum: 19.12.2011

Vložil: Radek

Titulek: Re: porodní bedna

Dobrý den,
porodní bednu co je zde na fotografiích jsem si vyráběl sám a má rozměry 150x140x50.Neměl jsem zkušenosti ohledně velikost a po jednom použití jsem jí vyměnil za bednu o velikost 130x130x50 což je absolutně dostačující velikost pro choďácké prcky a jejich maminu.

Datum: 07.11.2010

Vložil: Veronika a smečka z Inferna

Titulek: Ahoj

Ahoj Radku a rodinko , jak se máte. Gratuluji k úspěšnému svodu . Koukala jsem ,jak se děcka povedla - super. Hlavně Aritka a Arolka jsou fešandy. Asker je kus psa. No asi máš radost, že? A další mimča neplánujete? Asi je málo času? Když tam lítá ještě jedna malá dračice. Mějte se hezky a dopředu krásnou zimu. Veronika ( Magic Inferno) https://magicinferno.webgarden.cz/

Datum: 01.11.2009

Vložil: Alena s aritkou

Titulek: jsou nám 4 měsíce!!

Zdravíme mamču,sestřičky a brásku!!!to rychle rostem co?Jestli máte nějaké foto dejte vědět!jsme holky zvědavé tak by jsme na Vás chtěly mrknout!Tady je mé foto(Aritky)https://eriss.rajce.idnes.cz/31.10.2009%2C_Snimek/ a https://eriss.rajce.idnes.cz/28.10.2009%2C_Snimek/ mějte se všichni fajn!

Datum: 02.10.2009

Vložil: https://magicinferno.webgarden.cz/

Titulek: Novinky

Ahoj, opravdu by to chtělo přidat nějakou novinku?
Nebo aktuální fotku štěňátek - pokud nějaká je. (Vím, že je)!
Zdravím celou rodinku a Tarču a její miminka a nové majitele.
Mějte se krásně Veronika a smečka choďáků ( a že nás teď je docela hodně,hihihi).

Datum: 03.09.2009

Vložil: Lenka Fejerová

Titulek: Novinky

Asi by to chtělo něco nového...chi...štěníci jsou již z domu a tady o tom ani čárka.:_)

Datum: 04.09.2009

Vložil: Radek

Titulek: Re: Novinky

O výkendu na tom máknu :-))

Datum: 09.09.2009

Vložil: Lenka Fejerová

Titulek: Re: Re: Novinky

No super...Pěkné ,přehledné..líbí se mi to.:-)
Tak jsem zvědavá co z lumpíků vyroste.

Datum: 30.08.2009

Vložil: Asker Mezi Rolemi

Titulek: Loučení...

Ahoj mamino Tarino,ahoj sestřičko Agirko,ahoj můj chovateli Radku a vůbec ahoj všem,se kterými jsem trávil prvních osm týdnů svého života.Uteklo to jako voda a přišel čas,kdy jsem se musel rozloučit se svým rodištěm,se svými blízkými,protože si pro mě právě před týdnem přijel nový páneček Karel. Každé loučení bývá tak trochu tesklivé,viděl jsem to hlavně na Tobě Radku!
Zato panička říkala,že bude ráda,až budeme z domu,ale já vím,že to tak nemyslela a že také na nás ráda vzpomíná.Já se však choval statečně,celou dlouhou cestu jsem překonal bez problémů a navečer jsem se už seznamoval s novými přáteli.Všichni jsou ke mně hodní od samého počátku,takže jsem si rychle zvykl na nové prostředí a mohu říci,že se mně tu moc líbí.Pilně se učím a musím toho ještě moc prozkoumat.Jezdíme na návštěvu k strejdovi Rexovi,ten mě zpočátku trochu přehlížel,ale už si nechá říct a já na něj stejně pořád dorážím.Také tam mají 2 kocoury,ten jeden je "pěkný hrdina",zaštěkal jsem na něj a on vzal do zaječích!
Můj chovateli Radku,musím se Ti také pochlubit,od dnešního dne mám pěkně pevně postavená ouška a budu je mít asi po mamině.Můj páneček Karel mně říkal,že v úterý půjdeme spolu k veterináři na očkování.Když bude se mnou,tak se nemusím bát.Jo a taky začínám slyšet na své jméno Askerek.Můj páníček mně však říká také fešáku,nebo medvídku,nebo ty můj hodný pejsku.Někdy mně však řekne pinďo.Přes den jsem hodně venku,ale nejraději odpočívám na verandě,kde mám také vodičku a papáníčko a večer pak chodím spinkat na předložku k posteli páníka.Předložku umím v zubech pěkně cupovat,ale vím,že se to nesmí,jen občas zapomenu.
Tak jsem vám o sobě napsal,abyste věděli,že je to tu prima a že nemusíte mít o mě strach.Ještě bych chtěl všem moc a moc poděkovat,hlavně Tobě Radku,za lásku,péči a obětavost,která byla/nám štěníkům/poskytnuta po celou dobu pobytu v Mezirolí.V tom byl vlastně hlavní základ pro ideální formování budoucích pozitivních rysů našeho psího života.
Mějte se všichni moc a moc hezky a přijměte také pěkné pozdraveníčko od mého pánečka Karla a jeho přátel.
P.S.Radku,říkal páneček,že se přijedete podívat,tak nezapomeň!Askerek.

Datum: 19.08.2009

Vložil: Andy www.chodskypesmalebrezno.cz

Titulek: Gratulace

Dobrý den, musím pochválit vaše stránky, moc se mi líbí. Úplně mě nadchla porodní bedna pro Tarynku. Přeji všem štěníkům hlavně hodné a správné pánečky. Mějte se moc hezky a Vaší chovatelské činnosti držím palečky. S pozdravem Adrijana Vildová z Ústí nad Labem

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek